Reference

Lukáš Kovanda

Katka je úplně parádní. Pomohla mi získat hypotéku (na pozemek), která byla docela komplikovaná a náročná. Myslím, že mnoho makléřů by to se mnou vzdalo, ale Katka to nevzdala a hypotéku jsme nakonec získali.

Za to jsem velice vděčný a plánuji ve spolupráci pokračovat při získání hypotéky pro výstavbu RD…

Koupě pozemku, leden 2022

Denisa Fajčíková

„Katka si tých hviezdičiek zaslúži oveľa viac. Je to kúzelníčka vo svojom obore a pre mna anjel a záchrana. Mali sme rozostavaný domček a potrebovali sme refinancovat. Bolo to veľmi komplikované a my sme si mysleli ze aj nemožné keďže nám s tým nevedel nikto poradiť dva roky. Potom sme dostali kontakt na Katku a ona si náš príbeh trpezlivo vypočula a pustila sa do boja. So všetkým nám ochotne pomohla, poradila aj s tým co bolo nad rámec jej pracovných povinností.

Určite to nemala s nami ľahké ale podarilo sa jej nemožné a tu hypotéku zvládla na jedničku za čo jej patrí obrovské ďakujeme..

 

Hypoteční úvěr, červenec 2022

Andrea Činovcová

Pokud Vám někdy v bance, nebo na pojišťovně řeknou, že něco nelze, Kačenka Vám dokáže, že se pletou, a že lze cokoliv. Měli jsme velké problémy s hypotékou, a už rok bydlíme v našem vysněném domečku, jelikož naše Káťa opět dokázala, že je nejen skvělá makléřka, která má zkušenosti a vědomosti v oboru, ale hlavně, je to úžasný člověk, takže vše pro své klienty, přátelé, rodinu dělá s láskou a chutí pomoci. Je velice precizní a pracovitá. Nejednou se mi stalo, že přijela k nám domů i s vlastní tiskárnou.

Kdokoliv kontaktuje Kačenku, odchází od svého makléře pod její křídla.

Jediné co mohu, tak Kačenku doporučit a kdyby tu bylo na hodnocení 100 hvězd, má je ode mě všechny. Děkujeme!!

Koupě pozemku a výstavba RD, srpen 2018; Refinancování, březen 2020

Jana Pangrácová

Při hodnocení slečny Katky velmi lituji, že hvězdiček je v nabídce pouze 5.

Ke svým klientům přistupuje individuálně, profesionálně a hlavně lidsky.
Snaží se najít vhodnou variantu produktu.
Vždy je milá a ochotná pomoci.
Její služby jsou komplexní a trvalé.
Můžete se na ní spolehnout i s ohledem na fixace a jiné úkony v průběhu splácení hypotéky.

Moc děkujeme za Vše, co pro nás dělá a vřele ji doporučuji….

 

Výstavba RD, říjen 2015

Filip Třeba

Paní Plhalová nám zařídila hypotéku a úvěr ze stavebního spoření parametry, které bych nepovažoval za možné. Všechno s námi prošla, přepočítala, poradila, vysvětlila, nenechala se ničím zaskočit. To všechno po telefonu a e-mailu, po večerech, z domova během koronavirové karantény. Po celou dobu byla navzdory opakovaným dotazům příjemná a ochotná.

Určitě využijeme i v budoucnu, doporučuji.

Koupě RD, duben 2020

Aleš Derfler

Naša pani finančná špecialistka pani Plhalova je úžasný človek na pravom mieste, ktory svoju prácu miluje a vkladá do nej maximum aby svojim klientom pomohla. Vo všetkom nám veľmi ochotne poradila a pomáhala a to aj nad rámec jej pracovných povinností.

Za to jej patrí veľká vďaka a vám prajem aby ste mali čo najviac takýchto ľudí, ktorí sú pre svojich klientov ochotný robiť maximum aby im pomohli.

 

Hypoteční úvěr, červenec 2022, květen 2023 a prosinec 2023

Petr Hanta

Paní Katku můžu jen doporučit. Zařídila nám hypotéku za nejnižší úrok, který jen byl možný, i když to nebyla lehká cesta, tak ji výborně zvládla. Oceňuji skvělý a vstřícný přístup ke klientovi. Vše ochotně a trpělivě vysvětlí a zařídí. V případě potřeby vyběhá přepis na katastru nebo zařídí změny v projektové dokumentaci pro RD.

Když hypotéku, tak jedině od ní :-).

 

Výstavba RD, říjen 2015

Linda Synková

Paní Plhalovou nám doporučila známá a musím říct, že naprostá spokojenost! Kdykoliv jsme se potřebovali na něco zeptat, stačilo jen napsat a vždy se vším ochotně a hlavně s úsměvem poradila! Hypotéku jsme řešili na začátku doby covidové a i přesto všechno krásně zvládla. My jsme vlastně s přítelem jen našli byt a pak byli párkrát kvůli podpisům v bance, jinak za nás úplně všechno oběhala a zařídila :)) Neznám člověka, kterého by práce takto bavila a byl by neustále pozitivní jako paní Plhalová!:)

Pokud nás někdy v budoucnu čeká další hypotéka, nebudeme váhat ani minutu a poprosíme opět paní Plhalovou a určitě budeme nadále doporučovat! 🙂 Děkujeme!

 

Koupě bytu, květen 2020

Adam Bernas


„Paní Plhalová je asi nejlepší co mě mohlo v oblasti hypoték potkat. Absolutní ochota a zapálení pro věc. Při sjednání hypotéky jsem se nestačil divit co pro mě paní Plhalová všechno zařídila, jak dokumenty, tak vše potřebné v bance.

Při prodloužení čerpání hypotéky mi zpracovala několik variant, což mi strašně pomohlo..“ 

Výstavba RD, květen 2020

Lucie Stará

Káťa je makléř snů! Dokáže i nemožné a s grácií. Jednání s ní je radost a dodá Vám chuť vytrvat a věřit, i když to vypadá všelijak. Pro své klienty udělá maximum, ne-li více. Je ve svém oboru opravdu třída. Díky Kátě máme vysněný dům. Vzdálenost a čas pro ní není žádná překážka.

Vřele doporučuji všem budoucím klientům..

 

Koupě RD, listopad 2021

Sabina Mentlová


„Mockrát děkuji p. Plhalové za podrobné vysvětlení, rychlé zpracování a vyřízení! Její přístup je velmi lidský, vstřícný a celkově je Kačenka milionový človíček se srdcem na pravém místě.❤ Patří jí velké díky, nejen za péči, ale i za celkovou ochotu s čímkoliv poradit, opakovaně vysvětlit.

Mohu její osobu jen a jen doporučit! ☺“ 

Výstavba RD, červenec 2023

Zdeňka a Libor Khandlovi


„Nejlepší co nás mohlo potkat :). Vše na jedničku, přístup, jednání, pomalu jsme se nemuseli o nic starat a vše nám bylo krásně vysvětleno. Na hodnocení Káti je 5 hvězdiček opravdu málo. Jsem moc vděčná, že nám pomohla. My se nemuseli pomalu o nic starat, dojela za námi 258km s papíry, oběhala úřady, banku, vše vysvětlila do sebemenšího detailu, naprosto neuvěřitelný přístup. Díky ní můžeme svůj sen dotáhnout do zdárného konce a jako bonus víme jak myslet do budoucna.

Moc děkuji a velice doporučuji!“ 

Refinancování a dovýstavba RD, červen 2023

Šárka Knotková


„Káťa je osoba na správném místě! Známe se už od střední školy, vždy byla velmi precizní a ráda pomáhala všem okolo. Spolu jsme řešili hypotéku a nikdy by mě nenapadlo, kolik peněz se dá ušetřit. Vše nám vysvětlila, poradila, zařídila.

Opravdu skvělý přístup. Děkujeme!!“ 

Refinancování bytu, duben 2023

Pavla Konopíková


„Káťu znám osobně ze základky a když jsem se na facebooku dozvěděla, že dělá pojištění, ihned jsem se na ni obrátila s prosbou kalkulace životní pojistky pro sebe a malého. Mám zdravotní problém, už jsem byla zoufalá, protože na některá rizika mě nechtěla žádná pojišťovna vůbec pojistit. Naštěstí Káťa mi tento problém dokázala vyřešit, pojistila mě na jinde nepojistitelná rizika. Udělala mi skvělou pojistku společně s malým za super cenu. Provedla úpravy dle mých požadavků a vyšperkovaly jsme ji tak k dokonalosti

Určitě jsem se na ni neobrátila naposled. Děkuju“ 

Úrazové a životní pojištění klientky a dětí, prosinec 2022

Miroslav Láznička


„Paní Plhalová je velmi ochotná, jednání s ní bylo rychlé, pohotové a pohodlné 🙂

…moje večerní a noční dotazy vyřešila bleskurychle :)“ 

Výstavba RD, duben 2021

Vlaďka a Pavel Denkovi


„Paní Plhalova je úžasná pomohla mi s nemožným. Je velmi ochotná, moc šikovná. Nechala opravdu moc svého času na našem úvěru a zachránila nás.

Pokud mohu doporučit svěřte se do jejich rukou je to anděl na zemi.“ 

Refinancování, duben 2021

Monika Šedivá


„Slečna Plhalová nás krok po kroku provázela nelehkou cestou k získání hypotéky, kde by naše spolupráce mohla skončit, ale pro její profesionální, lidský a nad očekávání milý přístup, spolupráce pokračuje dál.

Díky důvěře a jejímu pracovnímu nasazení jsme již doporučili a doporučovat budeme dál 🙂 Děkujeme“ 

Koupě pozemku, výstavba RD a 1. HÚ - červenec 2019, 2. HÚ - březen 2020

Miroslav Šimčík


„Paní Plhalovou jsem objevil náhodou, ale od první chvíle, jsem byl přesvědčen, že je velmi profesionální, má skvělé jednání a je k zákazníkům velmi vstřícná a ochotná. Pomohla mi s úvěrem, myslím, že i hodně nad rámec svých povinností. Zařídila přepis na katastru, projednala změny na stavebním úřadě, zajistila změny v projektové dokumentaci pro RD.

Mám s ní jej ty nejlepší zkušenosti a s lepším makléřem jsem zatím nesetkal. Vřele doporučuji.“ 

Refinancování, leden 2023

Anna Chvalová


„Kačka je doslova kouzelnice, nebýt jí, tak dnes nebydlíme na tom nejúžasnějším místě na této planetě. Nebylo to vůbec snadné, bylo to sakra těžké! Nervy, nejistota ( ..naše…protože Kačka celou dobu s nadhledem tvrdila, že TO klapne ?) ..a ona to opravdu zvládla ❤️ to, co jiní tvrdili, že nelze.

Doporučuji všemi deseti. Jsme jí skutečně vděční.“ 

Koupě nestandardní nemovitosti, listopad 2021

Stanislav Štengl


„Skvělé jednání, vstřícnost a ochota.

Lepšího makléře jsem zatím nezažil :)“ 

Koupě bytu na pronájem, prosinec 2020

Milan Vávra


„Dobrý den, od samého počátku byla činnost paní Plhalové příkladná. Vše, co bylo potřebné k vyřízení hypotéky mi bylo vysvětleno, nebo přímo zařízeno.

Hodnotím 5* Děkuji, s pozdravem Vávra.“ 

Výstavba RD, srpen 2020

Ladislav Činovec


„Měli jsme se získáním hypotéky problémy u banky a Káťa nám pomohla problémy vyřešit. Ať co se týkalo zrušení historických kreditek, tak řešení katastrů. Full servis. Mnoho věcí udělá navíc za klienta.
Při výstavbě domu, kdy bylo potřeba navýšit hypotéku bylo vyřízení též bleskové. Nemohu nic než doporučit.

Velmi profesionální jednání, ty roky zkušeností a množství úspěšných hypoték je velmi znát. Velmi vlídný přístup.“ 

Výstavba RD, březen 2020

Boris

„Pani Plhalovú môžem vo všetkých smeroch vrelo odporučiť, bez jej pomoci si naozaj neviem predstaviť riešiť hypotéku:)

Ďakujem pekne!“

 

Koupě bytu, listopad 2023

Ondřej Štekl

„Už po první konzultaci a analýze našich financí vs stavební záměr jsem si byl naprosto jistý, že hypotéku nejenomže dostaneme, ale že nenastanou žádné zbytečné komplikace. Káťa se věnuje oboru, který jí baví a to je podle mého názoru základ jejího úspěchu. Všichni, kteří jí oslovíte se připravte na věcnou a přátelskou komunikaci, dodržení dohod a termínů, absolutní tah na branku a obrovskou praxi, která umožňuje vyřešit různé zapeklité problémy. Nejvtipnějším na tom celém je skutečnost, že jsme na Káťu měli recenzi od našich přátel, kterým pomohla realizovat jejich vysněný projekt a do doby podpisu kupní smlouvy na náš pozemek jsme se osobně nesetkali a veškerá komunikace probíhala přes whatsapp a email. Celou dobu jsme věděl, že jsem v poctivých rukou a nemýlil jsem se.

Klobouk dolů a děkuji převelice :)“

 

Koupě pozemku a výstavba RD, duben 2024

Věra Hojsáková

„Všem, kteří chtějí být v dobrých a profesionálních rukou, co se financí týče, ať se obrátí na naší milou Káťu, která mi dala znovu uvěřit, že jsou tu lidi, kteří dělají svou práci nejen profesionálně, ale hlavně ze srdce. A to je nejdůležitější. Děkujeme. :-)))

Děkujeme. :-)))

 

Koupě pozemku a výstavba RD, duben 2024