Tým

Káťa

zakladatelka

Na Finančním a Hypotečním trhu se pohybuji již od roku 2010.

I když jsem původně vystudovaná zdravotní sestřička, náplň práce Hypotečního a Finančního poradce mě natolik ohromila a začala bavit, že jsem úplně změnila obor a moje životní cesta se vydala po směru kalkulací, propočtů, procent a úrokových sazeb.

Baví mne se v tomto oboru vzdělávat, baví mne pozorovat změny, které se neustále dějí a ty pak aplikovat do praxe. Baví mne poslouchat příběhy klientů, jejich sny o vlastním bydlení a nejvíc mne na tom všem baví, že jsem jim schopná pomoci je realizovat.

Moje práce je mým obrovským koníčkem a troufám si říci, že jí dělám opravdu dobře, poctivě, srdcem a s tím největším odhodláním a nasazením tak, abych vždy pro klienty vybojovala to nejlepší! 

Luci

hypoteční poradce

Ačkoliv jsem vystudovaný zubní technik a tomuto oboru jsem se věnovala téměř deset let, před více než dvěmi lety jsem dostala příležitost pracovat na centrále společnosti GEPARD FINANCE, která patří mezi největší hypoteční specialisty na českém trhu.

Zde začala má touha vstoupit do hypotečního světa i z té druhé strany a stát se sama hypotečním makléřem.

Spojit se s Káťou, která patří k absolutním špičkám v oboru a navíc je to zlatý člověk se srdcem na správném místě, pro mě byla jasná volba a díky tomu mám možnost učit se od té nejlepší.

Pokud hledáte někoho pečlivého, věčně usměvavého s pozitivním přístupem, pak možná hledáte právě mě 🙂